Najniżej oceniani pierwszoligowi politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Zalewski Edward wice minister 1.00
2. Wojciechowski Paweł wice minister 1.00
3. Szumilas Krystyna Maria poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
4. Koman Krzysztof poza parlamentem 1.00
5. Vincent - Rostowski Jan minister 1.00
6. Stanowski Krzysztof Piotr wice minister 1.00
7. Włodkowski Zbigniew wice minister 1.00
8. Chojna-Duch Elżbieta wice minister 1.00
9. Zajdel-Kurowska Katarzyna wice minister 1.00
10. Parafianowicz Andrzej Tadeusz wice minister 1.00
11. Grabowski Maciej wice minister 1.00
12. Strzelec-Łobodzińska Joanna wice minister 1.00
13. Wolińska Patrycja wice minister 1.00
14. Wypych-Namiotko Anna wice minister 1.00
15. Dziekoński Olgierd wice minister 1.00
16. Styczeń Piotr wice minister 1.00
17. Kosiniak-Kamysz Zenon minister 1.00
18. Chłoń-Domińczak Agnieszka wice minister 1.00
19. Mleczko Radosław wice minister 1.00
20. Zalewski Marian wice minister 1.00
21. Pawłowski Jarosław wice minister 1.00
22. Szmid Joanna wice minister 1.00
23. Gawlik Zdzisław wice minister 1.00
24. Półgrabski Tomasz wice minister 1.00
25. Sobierajska Katarzyna Danuta wice minister 1.00
26. Rapacki Adam wice minister 1.00
27. Sosnowski Zbigniew wice minister 1.00
28. Rędziniak Łukasz Antoni wice minister 1.00
29. Staszak Marek wice minister 1.00
30. Wrona Zbigniew wice minister 1.00
31. Trzeciak Maciej wice minister 1.00
32. Zaleski Janusz wice minister 1.00
33. Twardowski Marek wice minister 1.00
34. Mucha Joanna poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
35. Małecka-Libera Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
36. Nowak Sławomir poseł na sejm, ministerkomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.28
37. Wydrzyński Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.67
38. Rapciak Zbigniew wice minister 1.71
39. Schetyna Grzegorz Juliusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.75
40. Jaworski Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.79
41. Święcicki Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.81
42. Krupa Łukasz Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.86
43. Ziętek Jerzy Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.87
44. Gądek Lidia Stanisława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.88
45. Miller Rajmund Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.89
46. Śniadek Janusz Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.92
47. Sellin Jarosław Daniel poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.94
48. Butryn Renata Celina poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.95
49. Wielichowska Monika poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.99
50. Koziej Stanisław sekretarz stanu (kancelaria prezydenta) 1.99
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.